JAK KONEČNĚ NATRVALO ZHUBNOUT, UZDRAVIT VLASTNÍ TĚLO A ZAJISTIT SI DLOUHOVĚKOST

Naučte se, jak funguje lidské tělo, a díky tomu se konečně zbavte nechtěného tuku, zajistěte si zdraví a naučte se využívat energii vlastního těla na maximum.

 • Možná, že i vy se snažíte zhubnout, děláte pro to maximum, ale pořád se vám to nedaří.
 • Možná, že i vy máte jídelníček na míru, pečlivě počítáte kalorie, vážíte si jídlo, ale výsledky přesto nepřicházejí.
 • Možná, že i vy si přejete zhubnout, ale nechcete se kvůli tomu vzdát jídel, které máte rádi.
 • Možná se i vy chcete dlouhodobě cítit skvěle a plní energie.

Před časem jsem se rozhodl, že už to přestanu neustále odkládat a konečně zhubnu. Vadilo mi, že mě moje tloušťka začíná omezovat v běžném životě. Začal jsem se vzdělávat, četl jsem knihy a weby o hubnutí. Koupil jsem si jídelníček, počítal jsem kalorie, vážil jsem jídlo, snažil jsem se hýbat, ale výsledky byly velmi rozporuplné. Něco jsem zhubl, ale po čase se hubnutí zastavilo a jaké bylo mé zděšení, když jsem postupně začal nabírat váhu zpět. A na stejném jídelníčku! Byl jsem zoufalý a nevěděl, jak dál.

Dnes již chápu, proč to tak bylo, proč jsem zhubnul a následně to nabral zpět. Vím také, proč jsem si díky této dietě zpomalil metabolismus. Naštěstí jsem se také naučil, jak ho opět nastartovat. Když se rozhlédnu po svém okolí, mnoho lidí dělá stejné chyby jako jsem dělal já. Sice se snaží zhubnout, ale dělají to špatně, a proto nemají výsledky a končí v ještě větších depresích.

Dovolte mi, abych se vás zeptal:

 • Co kdybyste se konečně naučili, jak funguje lidské tělo a co vlastně způsobuje obezitu?
 • Co kdybyste chtěli přestat věčně počítat kalorie nebo vážit jídlo?
 • Co kdybyste se naučili, jak žít zdravě, ale nemuset se kvůli tomu navždy vzdát sladkostí nebo vašich oblíbených jídel?
 • Co kdybyste konečně zjistili, jak lze natrvalo efektivně zhubnout, a navíc si uzdravit vlastní tělo? Například si radikálně snížit cholesterol a vysoký krevní tlak?
 • Co kdybyste se naučili, jak využít skryté zdroje energie vlastního těla a dosahovat tak mnohem lepších výsledků?

Pokud se dnes obrátíte na odborníka, aby vám pomohl s hubnutím, téměř vždy vám předepíše dietu založenou na tzv. kalorickém deficitu, tzn., že musíte přijímat méně kalorií, než vydáváte. Řekne vám, abyste méně jedli a více se hýbali.
Tato „dieta“ byla poslední roky považována za jediné řešení, jak se zbavit nechtěných kilogramů.

Ale výsledky studií poslední doby jednoznačně ukazují, že dieta založená na kalorické deficitu funguje jen krátkodobě, ale dlouhodobě výsledky nemá, a naopak může být pro tělo škodlivá, protože zpomaluje metabolismus. Tato teorie je založena na předpokladech, které se ukazují jako nepravdivé. Naše tělo funguje jinak, než se dosud všeobecně předpokládalo.

Stáhni zdarma: 5 důvodů, proč kalorická restrikce dlouhodobě nefunguje.

Také já jsem se touto dietou řídil. Sice jsem během půl roku zhubl 10 kg, ale pak se najednou postup zastavil a já jsem během následujícího roku většinu váhy nabral zpět. Přitom jsem dělal stále to samé. 

Byl jsem zoufalý a nevěděl jak dál.

Na nové řešení jsem narazil náhodou, když jsem měl v USA možnost zúčastnit se semináře, kde vystupovali přední odborníci z oblasti zdraví, a jehož hlavní téma byly půsty. Do té doby jsem o půstu občas zaslechl, ale nikdy jsem mu nevěnoval pozornost. Každý odborník mi totiž radil, že abych zhubl, musím jíst co nejčastěji.

A tady mi najednou radí, že abych zhubl, nemám jíst vůbec! Že PŮST JE TOU CESTOU, JAK VŠE ZMĚNIT!

Považoval jsem to nejprve za nesmysl. Ale informace, které tam během tří dnů zazněly, mi úplně vyrazily dech. Všechno, co tam řekli, totiž dávalo smysl.

PROČ JSEM TOHLE VŠECHNO NEVĚDĚL DŘÍV!

Vždyť to bylo tak logické. Nejez, abys zhubl. Ano! Proč mi dosud tvrdili opak? Všechno, co jsem kdy o zdravém životním stylu přečetl, do sebe zapadlo jako díly skládačky. Konečně jsem pochopil, co vlastně způsobuje obezitu, proč tloustneme a co dělat, abychom zhubli. Uvědomil jsem si, že kalorická restrikce a časté jezení, jež je u nás tak propagované, je omyl, který dlouhodobě nefunguje a ani fungovat nemůže.
A hlavně, úplně všichni účastníci semináře byli hubení. V Americe, nejtlustším národě na světě, jsem byl v tu chvíli nejtlustší já, se svými 90 kg.

Zkusil jsem to na vlastní kůži.

Hned po svém návratu domů jsem se rozhodl, že vyzkouším vydržet 5 dní bez jídla, abych posoudil, zda na mě bude mít pětidenní půst opravdu tak skvělé účinky, o kterých se mluvilo na semináři.
Zjistil jsem, že nejíst je velmi těžké. Měl jsem hrozný hlad a bolela mě hlava. Moje tělo bylo zvyklé na cukr, a tak si ho neustále žádalo. Cítil jsem se malátný a unavený. Tak jsem to vzdal. Nevydržel jsem ty nepříjemné stavy, které provází každého, kdo to poprvé zkusí. Ale nedalo mi to. Chtěl jsem zažít na vlastní kůži, proč jsou v Americe půsty takovým trendem. A tak jsem to zkusil znovu a znovu. Až se mi to podařilo! 120 hodin nejíst.

Co mi půst přinesl?

 • Přestal jsem mít chuť na sladké
 • Nevadilo mi nejíst několik hodin, když jsem zrovna nemohl
 • Byl jsem neustále plný energie
 • Byl jsem se schopen mnohem lépe a déle koncentrovat na práci
 • A hlavně, zhubl jsem tuk

Jistě, za 5 dní moc nezhubnete, ale protože jsem si během půstu zvýšil citlivost na inzulin, tak hubnutí pokračovalo i potom! Také z dalších přínosů jsem čerpal ještě dlouho. A když jsem se potřeboval silně koncentrovat, nejedl jsem. Už jsem věděl jak na to. Necítil jsem hlad a bylo mi úžasně. Během následujících týdnů jsem zhubl 8 kg tuku!

Když jsem o svých zkušenostech vyprávěl přátelům, každý to chtěl ihned zkusit. Ale jak jsem čekal, začátky pro ně nebyly snadné, a ne každý půst dokončil. Chtěl jsem jim pomoci půsty zvládnout.

Na základě získaných informací jsem provedl několik přátel pětidenním půstem tak, že ho zvládli úplně v pohodě. Radil jsem, co a kdy mají jíst a pít, co dělat, když se necítí dobře, jak zahnat pocit hladu, aniž by museli jíst. Naučil jsem je, jak půst ukončit a co dělat po něm. Jejich výsledky byly šokující. Na základě krevních testů jsme zjistili, že si všichni radikálně zlepšili zdraví. Všichni do jednoho byli nadšeni, jak se zbavili tuku, který nechtěli, a jak skvěle se cítí. Výsledky byly prostě neuvěřitelné.

Nedalo mi to spát. Hned jsem věděl, že tohle si prostě nemůžu nechat pro sebe. Tohle musí vědět každý, kdo se kdy snažil zhubnout a nedařilo se mu to.

Vzal jsem všechny informace, které jsem měl k dispozici, přidal jsem vlastní zkušenosti a krok za krokem jsem vytvořil KURZ PĚTIDENNÍHO PŮSTU.

Tento kurz jsem vytvořil proto, abych pomohl všem lidem, kteří se dlouhodobě snaží zhubnout a nedaří se jim to. Ale nejen to, chci pomoci všem, jak bojovat proti nemocím metabolického syndromu.

Kurz, který vás rychle posune k vysněným výsledkům

KURZ PĚTIDENNÍHO PŮSTU je sedmitýdenní program, jehož cílem je přirozeně každého připravit na to, že nebude jíst po dobu 120 hodin, a to tak, aby celý půst úplně v pohodě zvládl.

V kurzu vám předám své osobní znalosti a zkušenosti, jak se naučit efektivně držet půsty, abyste si mohli sami uzdravit tělo a prodloužit si tak život. Provedu vás postupně celým programem, abyste na konci zvládli v pohodě bez problémů 5 dní nejíst. Budete vědět co a hlavně kdy máte jíst a pít, abyste necítili žádné vedlejší účinky. Zjistíte, proč kalorická restrikce není dobrým prostředkem hubnutí, a proč jsou půsty tak rozdílné. Na konci programu budete přesně vědět, co máte dělat, abyste si navždy udrželi štíhlé, zdravé a silné tělo a nebudete už potřebovat rady dalších expertů.  

Půsty jsou skvělým léčebným prostředkem již mnoho století, jen v poslední době se na ně pozapomnělo. Budete tak moci na vlastní kůži poznat skvělé účinky této techniky na vlastní kůži a zjistíte, proč byly půsty kdysi tak oblíbené.

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí konečně pochopit, co dělali dosud špatně, proč neměli požadované výsledky a nechtějí se už dále trápit.

Co vám přinese? 

 • Zhubnete tuk, a to hlavně meziorgánový, který je pro zdraví mnohem nebezpečnější než tuk podkožní.
 • Hormonální optimalizaci - dojde ke srovnání hladiny většiny  hormonů v těle. To je velmi důležité hlavně pokud máte vybudovanou inzulinovou rezistenci nebo trpíte jinými imbalancemi způsobenými dlouhodbě špatným stravováním.
 • Zlepšení výsledků krve - pokud máte špatný cholesterol, vysokou hladinu inzulinu, glukózy nebo triacyglycerolů, během kurzu dojde k výraznému zlepšení těchto hodnot. Vaše tělo se tak ve velmi krátkém čase uzdraví. 
 • Přestanete mít hlad - jakmile se naučíte vydržet několik dní bez jídla, pocit hladu téměř vymizí a v budoucnu váš již nebude trápit.
 • Přestanete mít chutě na sladké. 
 • Začnete si více vážit jídla a přestanete si ničit zdraví špatnými potravinami.
 • Dojde ke zlepšení mozkových funkcí, hlavně koncentrace a mentální bystrosti.
 • Přestanete být unaveni a budete plní sil a energie.

Co kurz obsahuje:

 • Podrobný návod, jak se postupně krok za krokem po jednotlivých týdnech připravit na pětidenní půst.
 • Harmonogram, kdy a co jíst a pít, aby příprava byla účinná, ale zároveň přirozená a příjemná.
 • Velké množství vzdělávacích lekcí obsahující zcela nové informace založené na posledních vědeckých poznatcích. Vzdělávací lekce vám pomohou pochopit přínosy půstů, jak se na ně připravit, jak překonat překážky a spoustu dalších informací, které využijete jak v rámci kurzu, tak také po jeho absolvování. 
 • Obsah lekcí: Půst a jeho přínosy, mýty o půstech, srovnání půstů a kalorické restrikce, inzulin a inzulinová rezistence, co jíst před, během a po půstu, půst a cvičení, autofagie apod.
 • Součástí kurzu je členství ve Facebookové skupině, kde Vám odpovím na všechny Vaše otázky. Zároveň zde bude sdíleno velké množství dalšího obsahu. 

 Co se v kurzu dozvíte:

 • Proč není kalorická restrikce správným řešením hubnutí
 • Informace, co konkrétně je příčinou obezity
 • Kompletní informace o půstech a o tom, jak je držet, jak řešit případné potíže
 • Pochopíte, co přesně dělat, abyste se konečně zbavili přebytečných kil
 • Dozvíte se, jak si natrvalo pomocí půstů udržet požadovanou váhu
 • Pochopíte, proč by se půsty měly stát důležitou součástí vašeho stravování a života obecně
 • Naučíte se, jak půsty zakomponovat do vlastního života a zlepšit si díky nim celkové zdraví

řekli o kurzu:

Absolvování pětidenního půstu pro mě byla hlavně výzva. Zvládnu tak dlouho nejíst? Další důvod, proč jsem se do půstu pustil, byly informace o benefitech, které mi půst může přinést. Půst jsem nedělal proto, abych zhubl. Což se nakonec i stalo a zbavil jsem se hlavně tuku, kterého jsem předtím nemohl zbavit, ačkoli jsem zkoušel vše možné. Mimo zmíněné benefity u mě došlo také k něčemu, co bych nazval mentální restart. Začal jsem se cítit lépe i po psychické stránce. Vím, že v brzké době půst zopakuji, protože výsledek půstu jsem na sobě vnímal velmi pozitivně.

Václav